دیگ آبداغ

دیگ آبداغچنانچه دمای خروجی دیگ در سیستم بالاتر ار دمای جوش آب در فشار اتمسفریک باشد، این دیگ در دسته دیگ های آبداغ قرار می گیرد

کلیه دیگ های آبداغ مطابق با استاندارد بین المللی BS-2790 و استاندارد 4231 ایران طراحی می گردد.

جهت مشاره و استعلام قیمت با واحد فروش تماس بگیرید.

  38450864(9851+)     9151678840 98+

دیگ آبداغ(HOT WATER BOILER)

 

  1. به دلیل اینکه افزایش دما سبب افزایش فشار می شود لذا طراحی و ساخت دیگ آبداغ شرکت بخارسازه مطابق با استاندارد بین المللی BS2790 و استاندارد ملی ایران 4231 می باشد که طی چند مرحله تحت نظارت و بازرسی اداره استاندارد و مسئول کنترل کیفیت قرار می گیرد .
  2. طرح دیگ آبداغ به صورت افقی ، فایرتیوب (Firetube) ، وت بک (Wetback) ، سه پاس (3Pass) و دو پاس (2pass) بوده و دارای راندمان بالا ، مصرف سوخت کم و با قابلیت کار با سوخت های مختلف (گاز-گازوئیل-مازوت-دوگانه-سه گانه) می باشد.
  3. فولاد مصرفی در ساخت دیگ های آب داغ از نوع ورق آتشخوار DIN17155-17Mn4  می باشد.
  4. تیوب های حرارتی از نوع آتشخوار بدون درز DIN17175-St35.8 بوده و دارای گواهینامه تأیید کیفیت (گواهی آنالیز شیمیایی و تست مکانیکی) می باشد.
  5. حداکثر درجه حرارت مجاز برای دیگ های آبداغ 125 درجه سانتی گراد می باشد.

اگرچه بویلر بخار و آب داغ شبیه به هم هستند ولی تفاوت اندکی دارند، بویلرهای بخار دارای معیار کنترل‌های مختلفی هستند. اگر بویلر دارای درجه بخار بر روی رادیاتور، لوله شیشه‌ای ارتفاع‌ نما بر روی بویلر، فیدر آب اتوماتیک، شیر فشار یا کنترل محدوده بخار باشد شما به احتمال زیاد یک دیگ بخار دارید. بر خلاف دیگ های آب داغ، بویلرهای بخار اتاق را با بخار گرم می‌کنند. بویلر در واقع آب را جوش می‌آورد و بخار را از طریق لوله‌ها می‌فرستد و سپس با رادیاتور نصب شده در اتاق فضا را گرم می‌کند.

مزایای دیگ آب داغ:

  • عمر طولانی
  • طراحی فوق العاده
  • ظرفیت بالا به نسبت ابعاد دیگ
این مطلب را به اشتراک بگذارید
error: Content is protected !!